Zdrowe i kolorowe życie dziewczyny informatyka

 

Posty z miesiąca Luty, 2014

ŚRODA, 26.02

Killer Buns and Thighs – marzec z Jillian Michaels

killer buns and tighs

Jest trenerka, która skradła mi serce. I choć po każdym treningu z nią jestem zlana potem i wypluta z energii to jestem też niesamowicie szczęśliwa! A i energia za chwilę wraca i to ze zdwojoną siłą. Tak działają właśnie ćwiczenia, tak działa na mnie Jillian Michaels! To właśnie z nią będę ćwiczyć w marcu. Program Killer buns and tighs od dawna miałam na swoim komputerze ale do tej pory jedynie ‘leżał i się kurzył’…. Nadeszła pora, by to zmienić.

Jill, widzimy się w marcu!

SOBOTA, 22.02

Przepisy do wypróbowania

przepisy do wypróbowania

Na ciekawe przepisy natrafiam zazwyczaj przez przypadek, przeglądając ulubione blogi i szukając nowych inspiracji. Niestety często na zapisaniu (ewentualnie wydrukowaniu) przepisu się kończy. Gdyby tylko dobra była dłuższa a portfel grubszy…

Postanowiłam, że raz na jakiś czas będę sobie wybierać 5 przepisów (z listy zapisanych lub całkiem nowych), które zrealizuję w najbliższym czasie (np. w ciągu miesiąca).

Dziś pierwsza (słodka) piątka.

PIĄTEK, 21.02

20 dni z Drenafast

drenafast (4)

Przede mną 20 dni z Drenafast. Wraz z innymi blogerkami będę testować preparat w płynie (do spożywania) i w żelu (do smarowania). Na co dzień nie używam żadnych suplementów diety ani wspomagaczy, stawiam na zbilansowaną dietę. Jednak gdy mam możliwość przetestować jakiś preparat (zwłaszcza, gdy są to preparaty o dobrym składzie) to chętnie to robię.

Lubię obserwować swój organizm podczas takich testów, mogę go lepiej poznać.

ŚRODA, 19.02

ZWOW #33

zwow33-cwiczenia

ZWOW #33 – 4 niezbyt trudne ćwiczenia, 15 minut. Wykonujemy tyle rund na ile pozwoli nam nasza kondycja. Krótko mówiąc: dajemy z siebie wszystko podczas tych 15 minut treningu!

Technicznie nie jest to bardzo skomplikowany trening, jednak po kilku rundach odczuwa się fenomen ZWOWów, które dają wycisk już w ciągu kilku, niezwykle intensywny, minut. Ale to jest właśnie ich urok – krótkie, ale intensywne. Takie są ZWOWy i za to je przecież kochamy, czyż nie?

PONIEDZIAłEK, 17.02

Zielona kawa – pierwsze (i ostatnie) podejście

zielona kawa-miniaturka

Jestem ciekawska, nigdy tego nie ukrywałam. Lubię czytać o nowościach związanych ze zdrowym odżywianiem a jeszcze bardziej lubię sama sprawdzać ile tak naprawdę są warte te wszystkie ‘cudowne produkty’, których coraz więcej wokół nas. Tym razem miałam okazję spróbować zielonej kawy.

Spróbowałam pierwszy i raczej ostatni raz. Smak jest na tyle specyficzny, że nie mam zamiaru sprawdzać na sobie ewentualnych efektów regularnego picia zielonej kawy.

ŚRODA, 05.02

Podsumowanie stycznia

goodbye-January-miniaturka@2x

Nadszedł luty. Styczeń odkreśliłam grubą kreską i od kilku dni walczę o to, żeby luty był lepszy od stycznia. Bo choć styczeń nie był zły to mógł być zdecydowanie lepszy. Udało mi się w miarę regularnie ćwiczyć, ale ze względu na sesję (wiem, to żadna wymówka) było to raczej lekkie pedałowanie a nie żadne siłówki.

Wrzucam też aktualne zdjęcia sylwetki. Dla własnej motywacji, ale i żeby było można w przyszłości porównać i ocenić efekty dotychczasowej pracy.

NIEDZIELA, 02.02

Migawki ostatnich dni: sesja i nie tylko

migawki

Miało być dziś podsumowanie stycznia, ale w związku z tym, że przez ostatnie kilka dni dużo się działo to postanowiłam dziś chwilkę odpocząć… Tylko chwilkę, bo zaraz wracam do książek… Sesja rozpoczęła się na dobre, pochłaniając cały mój czas, dlatego dziś zostawiam Was z migawkami ostatnich dni.

Podsumowanie stycznia na pewno się pojawi w ciągu najbliższych 2-3 dni. Jutro się pomierzę, aż sama jestem ciekawa czy coś ruszyło.