Zdrowe i kolorowe życie dziewczyny informatyka

 

Nie tylko głupi ma szczęście – nagrody z konkursów

Mój blog jest dość ‘młody’ jednak od momentu jego założenia – ku mojej radości – udało mi się wygrać już trzy konkursy organizowane przez inne blogerki. W związku z tym, że wszystkie nagrody mam już w domu – chciałam Wam przybliżyć co wygrałam i dlaczego.

Pierwsze zgłoszenie wysłałam na konkurs u Niebieskoszarej, który polegał na stworzeniu zdrowego i prawidłowo zbilansowanego dziennego menu. A nawet nie tyle na stworzeniu, co sfotografowaniu swoich posiłków z jednego dnia. W tym przypadku sprawdziło się powiedzenie, że ostatni będą pierwszymi, bo do konkursu zgłosiłam się w ostatni dzień. Dla przypomnienia – moje konkursowe fotomenu znajdziecie Tutaj.

Nagrody: słuchawki fitness (nie miałam jeszcze okazji przetestować ich ‘w terenie’, ale do codziennego użytku też się bardzo dobrze nadają), różana świeca (pachnie naprawdę obłędnie!) oraz pojemnik z klipsami (rozmiar idealny na piknik w większym gronie lub przechowywanie kilku porcji).

konkursy ktore wygralam i nagrody (1)

swieczka Rose Water

Kolejne zgłoszenie – a nawet kilka, bo można było – wysłałam na lunchowy konkurs u Red and Pale&Breakfast, który polegał – jak sama nazwa wskazuje – na stworzenie posiłku idealnego na lunch. Ostatecznie nagrodę dostałam dzięki zestawowi: Pancakes owsiano-twarogowe, pół grapefruita, kiwi, garść malin, orzechy włoskie.

Nagrody: silikonowy, dwukomorowy Lunch Box. Skakałam z radości, gdy dowiedziałam się o wygranej, gdyż kupno lunchboxa chodziło mi po głowie już od dawna. A ten jest idealny – ma dwie osobne komory, podręczny widelec z łyżką, można w nim odgrzewać jedzenie w mikrofali a co najciekawsze – po opróżnieniu składa się go do znacznie mniejszych rozmiarów.

konkursy ktore wygralam i nagrody (11)

konkursy ktore wygralam i nagrody (18)

I na koniec konkurs u In rudzienka’s mind podczas którego zgłoszone przepisy (temat: smaczne, zdrowe i szybkie danie) zbierały ‘lajki’ od czytelników.

Nagrody: 10 paczek produktów SyS! Miałam wybrane 3-4 produkty, bo tylu się spodziewałam. Gdy dowiedziałam się, że mogę sobie wybrać aż 10 – byłam pozytywnie zaskoczona! Pudełeczka z produktami widziałam nie raz w sklepie, ale przyznam, że cena ok. 5-6zł za opakowanie mnie nie przekonywała. Teraz mogę sprawdzić czy cena jest adekwatna do jakości i …smaku :) Napewno za jakiś czas pojawi się ich recenzja.

konkursy ktore wygralam i nagrody (7)

konkursy ktore wygralam i nagrody (4)

Jak widzicie – udało mi się wygrać naprawdę ciekawe i przydatne rzeczy, które bez wątpienia będę wykorzystywać. Dziękuję jeszcze raz organizatorkom konkursów i uczestnikom, bo bez nich nie odbyły by się konkursy.

A Wy wygrałyście coś kiedyś?

Podziel się:
Dodano: 16-10-2013
W kategorii: Lifestyle
  • http://live-laught-love00.blogspot.com/ Anonymous

    Gratuluje :))

  • https://plus.google.com/110275825414863413494 barbulec23235

    Także gratuluję :) Należało Ci się, życzę dalszych sukcesów!