Zdrowe i kolorowe życie dziewczyny informatyka

 

KONKURS! Wygraj lunchbox i bon na zdrowe zakupy!

konkurs_b

W poprzednim poście pisałam Wam o swoim zbiorze lunchboxów a już dziś mam dla Was konkurs, w którym możecie wygrać fantastyczny lunchbox na sałatkę! Sama mam taki lunchbox i bardzo go sobie chwalę. Jest niezwykle praktyczny – poza komorą główną posiada 2 mniejsze na przekąski, pojemnik na sos i składane sztućce.

REGULAMIN KONKURSU:
1. Organizatorką konkursu jestem ja – autorka bloga dziewczynanformatyka.pl
2. Konkurs trwa od 4.09.2014r. do 20.09.2014r. do godziny 23:59. Wyniki zostaną ogłoszone do dnia 25.09.2014r.
3. Nagrodami w konkursie są: lunchbox na sałatkę (nagroda główna) i bon o wartości 30zł na zakupy w sklepie Skworcu.pl, który zostanie rozlosowany pośród pozostałych uczestników konkursów.
4. W konkursie mogą brać udział jedynie osoby pełnoletnie.
5. Nagrody wysyłane są jedynie na terenie Polski.
6. Aby wziąć udział w konkursie należy:
- polubić na Facebooku fanpage Dziewczyny Informatyka (tutaj)
- udostępnić publicznie post konkursowy (ten)
- pod postem konkursowym (tutaj) umieścić odpowiedź na pytanie konkursowe: Moja ulubiona propozycja na zawartość lunchboxa do pracy/na uczelnię to…?
7. Jedna osoba może dodać tylko jedną odpowiedź. 8. Przystąpienie do Konkursu jest równoznaczne z akceptacją jego regulaminu.
9. Wybór zwycięzcy to moja subiektywna decyzja, która nie podlega dyskusji.

Poniżej zamieszczam zdjęcia lunchboxa, który jest nagrodą główną w konkursie (do wygrania jest lunchbox w wersji niebieskiej, taki jak na drugim zdjęciu). Więcej o pojemniku możecie przeczytać na stronie producenta (tutaj).

konkurs-wygrajlunchbox

Odpowiadając na jedno, proste pytanie możecie zdobyć świetny lunchbox na sałatkę lub bon na zakupy w sklepie Skworcu.pl. Sami będziecie mogli/mogły wybrać, które produkty trafią do Was jako nagroda za udział w konkursie. A wybór jest ogromny, bo w sklepie możecie znaleźć orzechy, bakalie, przyprawy, kawy i herbaty i wiele, wiele innych…Zachęcam Was serdecznie do wzięcia udziału w konkursie :)

Podziel się:
Dodano: 04-09-2014
W kategorii: Lifestyle
Tagi: ,
  • Pingback: Czekoladowy pudding chia z musem bananowym | Odżywianie | Dziewczyna Informatyka

  • http://happyactivelifestyle.blogspot.com/ setterka

    Mój ulubiony lunchbox to omlet do którego można dodać co tylko przyjdzie na myśl. Od owoców,twarogu,odżywek białkowych po słone dodatki jak mięso,ser feta czy strączki a do tego pyszna sałatka :)

  • http://www.iwanttobefitt.blog.pl Magda

    Moja ulubiona zawartość lunchboxa do szkoły? Najchętniej biorę różnego rodzaju sałatki do szkoly nie miej jednak lubię kombinować i próbuje bardzo często nowych przepisów na lunchbox

  • Sylwia Rudnicka

    W liceum miałam bardzo duży problem z pamiętaniem o śniadaniu. Dopiero po powrocie do domu jadłam śniadanie, obiad i kolację w jednym. To spowodowało, że zwiększyło mi się kilkukrotnie przyciąganie ziemskie :p W ostatniej klasie postanowiłam jeść systematycznie i zdrowo. Posiłki przygotowuję od razu dla całej rodziny oraz dla chłopaka do szkoły. Dlatego przyda mi się taki lunchbox, będzie świetną motywacją do wstania wcześniej by zrobić śniadanie- moje popisowe- pocięte na kawałki light pancakes. A na górze? Dodatki w postaci owoców lub kawałków gorzkiej czekolady.