Zdrowe i kolorowe życie dziewczyny informatyka

 

Adidas Essentials 3 Stripe Multifunctional Bra – recenzja stanika sportowego

Essentials 3 Stripe Multifunctional Bra (1)

Jakiś czas temu obiecywałam Wam recenzję niedawno zakupionego dwustronnego stanika sportowego Essentials 3 Stripe Multifunctional Bra marki Adidas. Po wielu godzinach spędzonych na różnorodnych treningach mogę wreszcie powiedzieć Wam o nim więcej.

Pierwsze moje wrażenie, gdy otrzymałam stanik było i to ma utrzymać biust? Taka reakcja była spowdowana dość cienkimi (spodziewałam się szerszych)ramiączkami jednak już wiem, że obawy były bezpodstawne. Stanik świetnie radzi sobie z utryzmaniem biustu podczas aktywności fizycznej. Taśma znajdująca się pod biustem sprawia, że stanik nie podsuwa się do góry, dzięki czemu biust jest stabilny i nie ‘wylewa się’ ze stanika. Dodatkowo ramiączka są niezwykle wygodne i nie zsuwają się podczas ćwiczeń, z czym miałam często problem podczas intensywnych ćwiczeń w innych stanikach sportowych.

Essentials 3 Stripe Multifunctional Bra

Sama materiał jest bardzo przyjemny dla skóry. Nie ‘gryzie’ i bardzo dokładnie przylega do ciała, co zapewnia komfort noszenia. Ogromną zaletą jest też to, że stanik ten jest dwustronny- tj. można go nosić na dwa sposoby, obracając go dowolnie na czarną lub białą stronę. Stanik piorę zazwyczaj z kolorowymi rzeczami i jak do tej pory kolory zostały nienaruszone – biały nie zrobił się szary a czarny nie wyblakł.

Stanik nosiłam podczas codziennych treningów, bez względu na ich formę i intensywność. Biegałam w nim, rozciągałam się, ćwiczyłam siłowo, robiłam dywanówki… Podczas każdej z tych aktywności stanik pozostawał na swoim miejscu. Nie przesuwał się, nie gniótł mnie w żadnym miejscu a co najważniejsze – biust był zawsze maksymalnie ustabilizowany.

Podsumowując – u mnie ten stanik sprawdził się świetnie, ale u osób z dużym wiostem wg mnie się nie sprawdzi ze względu na to, że jest on specyficznie wycięty w okolicach pach. Panie o pełnym biuście powinny wybrać bardziej zabudowany model dla komfortu ćwiczeń i zdrowia swoich piersi. Dziewczynom z małym lub średnim biustem szczerze polecam ten stanik sportowy. Ja swój kupiłam ‘w ciemno’ (bez mierzenia), ale uważam, że zawsze w przypadku tego typu zakupów warto dokładnie zmierzyć stanik przed jego zakupem, aby mieć pewność że będzie on odpowiedni do Waszego biustu.

Podziel się:
Dodano: 23-04-2014
W kategorii: Sport
Tagi: ,
  • http://ilovehowitfeels.blogspot.com/ Maggie

    Fajnie, że i u Ciebie ten biustonosz się sprawdził. Dla mnie póki co nie ma lepszego :)