Zdrowe i kolorowe życie dziewczyny informatyka

 

Wyspy Kanaryjskie – moje wakacje marzeń

moje wczasy - wyspy kanaryjskie - teneryfa (5)

Ostatni egzamin w sesji letniej zdany – pora na zasłużone wakacje! Zasłużone i wymarzone, bo Wyspy Kanaryjskie to kierunek, o którym do tej pory mogłam tylko poczytać. Teraz będę mogła na własne oczy zobaczyć jak jest tam pięknie, dotknąć czarnego piasku i zobaczyć wiele niezwykłych miejsc, które na pewno mnie zauroczą.

moje wczasy - wyspy kanaryjskie - teneryfa (1)

W zeszłym roku byliśmy w Tunezji, tym razem postanowiliśmy na miejsce bardziej ‘europejskie’ o nieco wyższym standardzie a jednocześnie bardziej zielone, gdzie można podziwiać piękne krajobrazy. Teneryfa, bo tam dokładnie lecimy, to niezwykle zielona wyspa, która słynie z unikalnego, czarnego piasku wulkanicznego.

moje wczasy - wyspy kanaryjskie - teneryfa (3)

Pakowanie prawie skończone. Zostało jedynie kilka drobiazgów i jestem gotowa do podróży! Troszkę przeraża mnie wizja 6 godzin w samolocie, ale jestem pewna że nasza wycieczka jest tego warta. Już nie mogę się doczekać kiedy będziemy na miejscu!

moje wczasy - wyspy kanaryjskie - teneryfa (2)

Zapoznaliśmy się wstępnie z miejscowymi atrakcjami,poczytaliśmy o wyspie – jesteśmy gotowi na jej zwiedzanie. Na pewno wypożyczymy samochód, żeby samemu móc odkryć wiele – dla nas nowych – miejsc. Ta podróż na pewno przyniesie nam wiele niesamowitych wspomnień. I pozwoli odpocząć, bo jest nam to naprawdę potrzebne.

moje wczasy - wyspy kanaryjskie - teneryfa (4)

Pozdrawiam serdecznie i do zobaczenia za nieco ponad dwa tygodnie!

Podziel się:
Dodano: 10-09-2013
W kategorii: Lifestyle
Tagi: