Zdrowe i kolorowe życie dziewczyny informatyka

 

Posty z miesiąca Maj, 2016

NIEDZIELA, 15.05

Olej lniany – właściwości i zastosowanie

olej lniany

Olej lniany to złocisty łuszcz o wielu unikatowych właściwościach i bardzo szerokiej gamie zastosowania. Zawiera on nawet 90% nienasyconych kwasów tłuszczowych, które są odpowiedzialne za prawidłową prace m.in. układu krążenia i układu immunologicznego, a także dbają o odpowiedni poziom cholesterolu. Mają one ponadto pozytywny wpływ na stan naszej skóry, włosów i paznokci. Do tego zawiera on idealną proporcję kwasów tłuszczowych omega-3 i omega-6, co sprawia że jest on prawdziwą skarbnicą zdrowia!

NIEDZIELA, 08.05

-49% w Rossmannie – moje łupy

rossmann promocja -49 na kolorowke

Wiele kobiet z niecierpliwością czeka na cykliczną promocję -49% w Rossmannie. Kilka razy udało mi się na tych przecenach upolować jakieś kosmetyki, ale zazwyczaj kończyło się na ulubionym pudrze i tuszu do rzęs. Ostatnio jednak zagłębiam się w tajniki makijażu więc tym razem do promocji w Rossmannie podeszłam nieco inaczej. Postanowiłam wreszcie upolować dwa kosmetyki, które są bardzo zachwalane, a na które szkoda mi wydać pieniędzy gdy są one do kupienia w cenie regularnej. Ostatecznie kupiłam pięć kosmetyków do makijażu.

NIEDZIELA, 01.05

Granola z nerkowcami, dynią i słonecznikiem

domowa granola z orzechami

Jogurt, owoce i granola – jeden z najprostszych i najsmaczniejszych pomysłów na pożywne śniadanie. Owszem, o ile nie wybieramy gotowego, sklepowego musli, w które składzie owoce zastępowane cukrem a orzechów czy wartościowych nasion jest jak na lekarstwo. Że nie wspomnę o całej gamie E-dodatków, barwników itd. A przecież zrobienie domowego musli jest takie proste! Wrzucam Wam moją propozycję na granolę. Możecie z niej skorzystać lub potraktować jako bazę, na której podstawie stworzycie swoją własną granolę.