Zdrowe i kolorowe życie dziewczyny informatyka

 

Baltic Sand od Lovely

baltic-sand5

Całkiem niedawno w moje ręce wpadł niebieski lakier Lovely z serii Baltic Sand. Choć nie miałam w planach takiego zakupu – nie mogłam się oprzeć brokatowym iskierkom, które mieniły się w sztucznym świetle wszystkimi kolorami tęczy a sam lakier wyglądał jakby ktoś nasypał do niego jakiegoś magicznego, niebieskiego pyłku!


balticsand-2

Producent tak opisuje cała serię: Hit sezonu! (…) Wystarczy nałożyć pędzelkiem lakier i cieszyć się piaskowym manicure. Manicure wykonany Baltic Sand długie się utrzymuje i łatwo zmywa za pomocą wacika nasączonego zmywaczem do paznokci. [źródło: Lovely]

Podpisuję się pod tym rękami i nogami! Lakier ma intensywną barwę i bardzo ciekawą strukturę piasku wzbogaconą brokatowymi drobinkami. To pierwszy lakier który już po nałożeniu pierwszej warstwy równomiernie pokrył moją płytkę! Mimo to standardowo pomalowałam drugą warstwę i przez kilka sekund nie mogłam się napatrzeć na swoje paznokcie… Ten kolor i blask skradły mi serce!


balticsand3

Pierwszy raz zdarzyło mi się że codziennie na nowo zachwycałam się swoimi paznokciami. A zachwycać mogłam się naprawdę długo , bo lakier zmyłam po ponad tygodniu od pomalowania i był praktycznie nie naruszony… Jest bardzo trwały. Tak trwały, że miałam mały problem z jego zmyciem, ale to chyba taka ‘uroda’ lakierów z brokatem.


balticsand4

Cena tego lakieru to ok. 8-9zł (Rossmann) – warto w niego zainwestować, zwłaszcza jeśli wybieramy się na imprezę czy dyskotekę!

Podziel się:
Dodano: 19-07-2013
W kategorii: Zdrowie i uroda
Tagi: