Zdrowe i kolorowe życie dziewczyny informatyka

 

7 faktów o mnie

7faktowomnie

Zostałam nominowana przez My subsistence do Versatile Blogger Award, czyli zabawy polegającej na napisaniu 7 faktów o sobie. Dziękuję bardzo za to wyróżnienie i zapraszam do poznania 7 faktów z mojego życia. Postanowiłam nie pisać o rzeczach oczywistych a ‘wyciągnąć’ ze swojego życia kilka ciekawostek oraz słabości.

Zadaniem osoby nominowanej jest:
- nominować 15 blogów do wyróżnienia,
- poinformować wybranych przez siebie bloggerów o wyróżnieniu,
- wyłonić o sobie 7 faktów,
- podziękować Bloggerowi, który Cię nominował u niego na blogu,
- zawiesić nagrodę na swoim blogu.

versatillebloger-7faktowomnie

1. Nie jem czerwonych żelków i cukierków. To chyba najdziwniejsza mania w moim życiu. Nawet nie wiem od czego to dokładnie się zaczęło, ale gdy otwieram paczkę żelków czy cukierków mogę zjeść wszystkie, byle nie miały koloru czerwonego.

2. Obecnie ważę tyle samo, kiedy miałam 13 lat. Smutne, ale prawdziwe. Gdy miałam naście lat i naście centymetrów wzrostu mniej byłam kluchą. Gdy siadałam moje ciało złożone było z samych fałdek, które zaginały się w każdym możliwym miejscu. Byłam otyła i, choć się tego wstydziłam, nic z tym nie robiłam. Na szczęście parę lat później zmądrzałam i rozkochałam się w zdrowym jedzeniu i sporcie, co pozytywnie wpłynęło na wygląd mojego ciała.

3. Mimo, że umiem pływać czuję się niepewnie w wodzie, gdy nie sięgam dna. Bez większego problemu jestem w stanie przepłynąć każdy dystans, ale gdy wiem, że dno nie jest w zasięgu moich stóp to nie zapędzam się wgłąb jeziora czy morza, bo nie czuję się wtedy pewnie. Po prostu się boję. Wyjątkiem jest jedynie basen, gdzie owszem przepływam całą długość basenu, ale pod koniec basenu płynę już spięta i nerwowa chcąc być jak najszybciej w płytszej części.

4. Od małego chciałam zostać weterynarzem. Odkąd miałam kilka lat chciałam zostać weterynarzem i pomagać chorym zwierzętom. Niestety, widok krwi przyprawia mnie o mdłości, więc wszyscy obawiali się, że nie dam rady. No i mieli rację, pewnie bym nie dała, miałam problem nawet z obcięciem pazurów mojemu królikowi… Jak przeszła mi chęć bycia weterynarzem chciałam być przedszkolanką i pracować z dziećmi. A gdy już dostałam się na pedagogikę to… poszłam na administrację. Bo kobieta zmienną jest.

5. Nie wychodzi mi robienie pizzy. Uwielbiam gotować i piec, sprawia mi to ogromną radość. I, choć mam do tego ogromne serce i lubię przygotowywać nowe potrawy, to pizza jakoś mi nie wychodzi… Pierwsza pizza jaką zrobiłam byłą nawet zjadliwa, ale każda kolejna już znacznie mniej :p Nie poddaję się, próbuję nowych przepisów i proporcji, ale już przywykłam do myśli, że pizzerwoman to ja raczej nie będę.

6. Nie umiem kręcić hula-hop. Nie nauczyłam się kręcić jak byłam młodsza i, mimo że później kilka razy próbowałam się nauczyć, to niestety się nie udało. Czytałam porady, oglądałam filmiki, ale nic z tego, hula-hop nie jest widocznie aktywnością dla mnie.

7. Nie umiem tańczyć. Mam dwie lewe nogi, które nie współpracują ze sobą, gdy gra muzyka. Czasem, gdy w dobrym humorze pląsam po domu mam wrażenie, że idzie mi całkiem dobrze, ale rzeczywistość szybko weryfikuje, że jednak tak nie jest. Mam jednak w planach zapisać się na jakiś kurs tańca, wtedy może choć trochę lepiej będę czuć się, gdy na imprezie ktoś prosi mnie do tańca.

Nie będę nominować nikogo do napisania faktów o sobie, bo wiem, że nie wszyscy chcą brać udział w tej zabawie. Jeśli jednak któraś/któryś z Was ma ochotę wymienić 7 faktów ze swojego życia, to zapraszam do napisania ich na swojej stronie lub tu po postem.

Podziel się:
Dodano: 23-09-2014
W kategorii: Lifestyle
Tagi: ,
 • http://nebeskaa.blogspot.com/ Nebeskaa

  ja również nie umiem tańczyć ;) kompletnie nie mam poczucia rytmu :D

  • http://www.dziewczynainformatyka.pl Dziewczyna Informatyka

   no to przybij piątkę :D

 • http://liveinharmonywithyourbody.blogspot.com/ eM

  muszę ci chyba dać przepis na najprostszą pizzę świata:)) Też nie lubię widoku krwi:)

 • malenstwo_83

  Co do 3 mam identycznie;-) Niby jestem w stanie kilka basenów pod płynąć, ale jak nie czuję gruntu…nie jest ciekawie;-)

 • https://www.facebook.com/healthyfitem?ref=tn_tnmn Em.

  Ja kocham wszystkie psy ale wiedziałam, że nie mogłabym zostać weterynarzem, za to chciałam założyć schronisko dla zwierząt :D

 • kinga